پیست اسکی نسار

استان کردستان دارای مکان های تفریحی زیبا و متعددی میباشد که از
این میان پیست اسکی نسار که در شهر بیجار این استان قرار دارد جز
پنج مکان تفریحی اصلی و زیبای این استان به شمار میرود.

پیست بیجار دارای ویژگی های خاصی میباشد از جمله اینکه به دلیل دارا
بودن موقعیت جغرافیایی و همچنین طول و شیب مناسبی که دارد برای
انجام مسابقات کشوری و همچنین بین المللی مناسب میباشد .

یکی از نکات مهم و جالب توجه این پیست مشرف بودن پیست به شهر و همچنین دسترسی مناسب آن میباشد که همین موارد نیز منجر به توجه علاقه مندانی زیادی به این پیست شده است.

این پیست که در سال 88 افتتاح شده برای قسمت پیست برف دارای طولی 900 متری و همچنین عرضی 120 متری میباشد و برای قسمت پیست چمن دارای مساحتی 2 هکتاری میباشد.

امکانات پیست اسکی نسار که شامل پیست چمن، رستوران، هتل، پارکینگ و … میباشد جهت رفاه حال علاقه مندان در اختیار آنان قرار میگیرد.

هزینه پایین استفاده از امکانات پیست نسبت به مکانهای دیگر به نوبه خود مورد توجه میباشد که شاید مهمترین دلیل آن هم میتواند نزدیک بودن پیست نسار به شهر و امکانات رفاهی موجود در آن باشد.

پیست اسکی نسار
پیست نسار
پیست اسکی نسار
پیست نسار

مشکلات توسعه پیست نسار

مهمترین مشکلاتی که متنع توسعه و پیشرفت پیست نسار میشود وعده های کارشناسی نشده مسئولین میباشد به طوری که هر مسئولی که در مسند قرار میگیرد بدون توجه به موقعیت شرایط و … منطقه برنامه هایی را برای توسعه و پیشرفت پیست در سر دارد که متاسفانه این امر پس از مدت زمانی به فراموشی سپرده میشود.

پست بعدی

پیست اسکی چلگرد

س تیر 1 , 1400
قاعدتا زمستان بهترین فصل برای انجام تفریحات زمستانی میباشد.علاقه مندان به ورزشها و تفریحات زمستانی که خصوصا به غرب کشورنزدیک میباشند میتوانند از پیست اسکی چلگرد که در شهرستان کوهرنگ و در شهر چلگرد قرار دارد و از توابع استان چهار محال و بختیاری است استفاده کنند. شهرستان کوهرنگ علاوه […]
پیست اسکی چلگرد

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

tourism94.ir

ما مجموعه ایی از افراد دانشگاهی با تحصیلات مرتبط با صنعت توریسم میباشم که برای اموزش و اطلاع رسانی گرد هم آمده ایم. باشد که بتوانیم سهم کوچکی در افزایش و بهبود آگاهی در این صنعت داشته باشیم

دسترسی های سریع